Skip to main content

Korekta włosów

Podczas wizyty podciągania,stylistka rozgniata kapsułkę keratynową przy użyciu specjalnych cążków i lekko pociąga w dół trzymając przy tym włos naturalny. Zgrzew zostaje obcięty i wykonany na nowo, dlatego włosy będą się skracać. Czas korekty, którą należy wykonać od momentu założenia jest wyznaczony indywidualnie. Włosy podczas odrastana należy obserwować. Na korektę należy udać się w momencie gdy zauważymy, ze włosy zaczynają się wyczesywać lub włosy nad zgrzewami zaczynają się plątać. Pasemka zaaplikowane do naturalnych włosów wraz z nimi rosną, przesuwając się w dół, dlatego należy podciągnąć włosy do góry.

Opinie zadowolonych klientek

O pielęgnacji 

Chcąc zapewnić trwałość przedłużonych pasemek, włosy powinno umyć się pierwszy raz około 48 godzin po aplikacji. Później – najlepiej będzie myć je dwa do maksymalnie trzech razy w tygodniu .Myje się je najlepiej pod prysznicem delikatnie masując włosy ,trzymając głowę od góry do dołu. Nie należy myc przedłużonych włosów z pochyloną głową np nad wanną.

Czytaj więcej

Chcesz poznać ceny naszych usług?

Ze względu na to, że każde włosy mają inną cenę, każda klientka wyceniana jest indywidualnie. Skontaktuj się z nami, aby poznać cennik.

Masz jakieś pytania?

Z chęcią pomożemy
Napisz
 lub zadzwoń!

 

Dane do kontaktu:

+48 691 539 140

kontakt@dreamhairlook.pl

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder
Regulamin
Przeczytaj zanim skorzystasz z naszych usług