Skip to main content

Spełniamy marzenia

o długich i gęstych włosach.

O nas

Marzysz o gęstych i długich włosach? A może chciałabyś aby Twoje naturalne były gęstsze? Dobrze trafiłaś! Stworzyliśmy salon aby każda z was poczuła się wyjątkowo i spełniła marzenie o długich gęstych włosach.

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani eksperci, którzy zapewnią Państwu profesjonalną obsługę oraz doradztwo. To grupa doskonale wykształconych specjalistów, którzy każdego dnia przywitają Państwa pełnią optymizmu.

Nasz salon fryzjerski oferuje metodę zagęszczania i przedłużania włosów, która sprawdzi się nawet przy cienkich i delikatnych włosach. Prawidłowo założone pasma keratynowe nie obciążają włosów, są niezwykle lekkie i elastyczne, a technika zakładania jest niezwykle dopracowana przez doświadczonych instruktorów.

Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Jaką metodą pracujemy?

Metodą keratynową – polega ona na połączeniu cienkiego pasemka naturalnych włosów z doczepem zakończonym keratynową końcówką.

Oferta

PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW

ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW

UZUPEŁNIANIE WŁOSÓW

Długie włosy od wieków są symbolem kobiecości. Nowa fryzura wiele wyraża. Często jest to symboliczny rytuał dla kobiety, który oznacza na przykład koniec związku, zmianę kariery lub początek dla nowego etapu życia. Czasami jest koniecznością – dla osób, których włosy genetycznie rosną wolno lub są bardzo rzadkie.

Prawie każda kobieta marzy o długich, gęstych włosach. Niestety nie zawsze naturalne włosy są na tyle mocne i zdrowe, żeby prezentowały się dobrze w każdych warunkach i były ozdobą samą w sobie. Zwłaszcza wtedy, gdy włosy są słabe, cienkie i matowe – brakuje motywacji i cierpliwości, żeby je zapuszczać.

Co nas wyróżnia?

Ustalamy odpowiednią długość włosów,

według wskazań klientki, jednocześnie dbając o to by efekt nie był przesadzony, a jak najbardziej naturalny.

1

Dobieramy włosy jak najbardziej zbliżone

strukturą do naturalnych włosów klientki indywidualnie dobieramy wielkość pasemek i umiejscowienie łączeń uwzględniając przy tym przyzwyczajenia w czesaniu (np. przedziałek, noszenie kucyków, upięć)

2

Tworzymy kolor tak, by był nie do odróżnienia

i idealnie wmieszał się we włosy klientki mieszając często kilka kolorów

3

Opinie zadowolonych klientek

Metamorfozy

Poniżej bedzie podłączony instagram i będę sie tu wyświetlać zdjęcia

Zobacz wszystkie na instagramie

O pielęgnacji 

Chcąc zapewnić trwałość przedłużonych pasemek, włosy powinno umyć się pierwszy raz około 48 godzin po aplikacji. Później – najlepiej będzie myć je dwa do maksymalnie trzech razy w tygodniu .Myje się je najlepiej pod prysznicem delikatnie masując włosy ,trzymając głowę od góry do dołu. Nie należy myc przedłużonych włosów z pochyloną głową np nad wanną.

Czytaj więcej

Chcesz poznać ceny naszych usług?

Ze względu na to, że każde włosy mają inną cenę, każda klientka wyceniana jest indywidualnie. Skontaktuj się z nami, aby poznać cennik.