Skip to main content

Co nas wyróżnia?

Innovate each project with no exceptions.

Ustalamy odpowiednią długość włosów, według wskazań klientki ,jednocześnie dbając o to by efekt nie był przesadzony,a jak najbardziej naturalny.

01

Always overdeliver to our clients.

Dobieramy włosy jak najbardziej zbliżone strukturą do naturalnych włosów klientki indywidualnie dobieramy wielkość pasemek i umiejscowienie łączeń uwzględniając przy tym przyzwyczajenia w czesaniu (np. przedziałek, noszenie kucyków, upięć)

02

Build things that inspire people.

Tworzymy kolor tak, by był nie do odróżnienia i idealnie wmieszał się we włosy klientki mieszając często kilka kolorów

03

Czy marzysz o gęstych i długich włosach? A może chciałabyś aby Twoje naturalne były gęstsze? Dobrze trafiłaś 😃 Stworzyliśmy salon aby każda z was poczuła się wyjątkowo i spełniła marzenie o długich gęstych włosach. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani eksperci, którzy zapewnią Państwu profesjonalną obsługę oraz doradztwo. To grupa doskonale wykształconych specjalistów, którzy każdego dnia przywitają Państwa pełnią optymizmu. Nasz salon fryzjerski oferuje metodę zagęszczania i przedłużania włosów, która sprawdzi się nawet przy cienkich i delikatnych włosach. Prawidłowo założone pasma keratynowe nie obciążają włosów, są niezwykle lekkie i elastyczne, a technika zakładania jest niezwykle dopracowana przez doświadczonych instruktorów.

O nas

Ciężką pracą, wyrzeczeniami i poświęceniem stworzyłyśmy mały wielki świat, w którym pomagamy innym i czerpiemy z tego ogromną energię i satysfakcję.

Pasja i profesjonalizm u nas to podstawa! Nic tak nie motywuje do dalszego rozwoju i osiągania coraz lepszych rezultatów, jak satysfakcja z wykonywanej pracy. Dlatego połączenie wiedzy i doświadczenia, obopólnego zaangażowania i wzajemnej współpracy niesie ze sobą rewelacyjne efekty. Przekonajcie się sami!

“Naszym celem są widoczne i wyczuwalne efekty, dlatego dbamy o klientów również po przeprowadzonym zabiegu.”

ZespółEstetyczna Clinic
Aesthetic Master

Monika Antosiak

Kosmetolog i właścicielka Estetyczna Clinic
Ciężką pracą, wyrzeczeniami i poświęceniem stworzyłam swój mały wielki świat, w którym pomagam innym i czerpię z tego ogromną energię i satysfakcję.
Kosmetolog, Pielęgniarka

Weronika Burkovets

Jestem kosmetologiem z wykształceniem wyższym pielęgniarskim.

Bardzo ważne dla mnie jest Wasze bezpieczeństwo i komfort podczas zabiegu. Dzięki wiedzy i doświadczeniu zawsze mam indywidualne podejście do każdego pacjenta. Kosmetologia jest moją pasją dlatego nie przestaje się doszkalać i śledzić nowe trendy.

Linergistka, Make up artist

Marta Sikorska

Jestem licencjonowaną wizażystką oraz linergistką z kilkunastoletnim doświadczeniem. Zawsze stawiam na jakość , precyzję oraz indywidualne podejście. Moja praca jest moją pasją , zadowolenie moich klientek jest dla mnie  największą satysfakcją.

Administrator

Wiktoria Wasiak

Obecnie studiuję kosmetologię na wydziale Inżynierii i Zdrowia.

Nieustannie rozwijam swoje umiejętności

Odkąd pamiętam marzyłam o pracy w branży kosmetycznej, w której pacjent zostanie obdarzony  holistyczną opieką.

Kosmetologia już od wielu lat jest moją pasją, a połączenie studiów z pracą w klinice  kosmetologii estetycznej na stanowisku administratora umożliwiło mi rozwój i wykorzystanie zdobytej wiedzy. Moją pasją jest dążenie do spełniania marzeń pacjentek o idealnym pięknie. Zadbam o Twój komfort i odpowiem na wszystkie pytania.