Skip to main content

Opis metody keratynowej

Metoda

Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Jaką metodą pracujemy?

Metodą keratynową – polega ona na połączeniu cienkiego pasemka naturalnych włosów z doczepem zakończonym keratynową końcówką.

Łączenia są niemalże niewidoczne oraz ledwo wyczuwalne pod palcami. Keratyna jako naturalny budulec nie jest inwazyjna. Wręcz przeciwnie – dodatkowo odżywia i odbudowuje strukturę włosów. Z tego względu przedłużanie włosów keratyną jest świetną metodą dla Pań o włosach cienkich, rzadkich, delikatnych czy zniszczonych.

Wielkość pasemek można dobrać indywidualnie do włosów klientki. Przy tym łączenia są elastyczne, a zarazem wyjątkowo wytrzymałe. Efekt utrzymuje się przez ok. 3 miesiące. Po tym czasie wystarczy zjawić się na tzw. korekcie, czyli podniesieniu przedłużenia.

Podsumowując:

Mała inwazyjność dla włosów naturalnych (nawet cienkich, delikatnych)

Regulacja keratyny pozwala na dobranie różnych wielkości łączeń

Trwały efekt do max 3 miesięcy

Niewielka widoczność zgrzewów

Naturalny efekt,

Możliwość doczepienia dużej ilości włosów.

Zdejmowanie zgrzewów keratynowych odbywa się za pomocą cążków, które nie naruszają struktury włosa. Keratynę należy rozgnieść a pasmo delikatnie pociągnąć w dół, trzymając przy tym włos naturalny. Sam zabieg nie jest jest bolesny ani nieprzyjemny. Naturalne włosy mogą po nim wymagać lekkiego podcięcia, ale nie są absolutnie zniszczone.

1 Step 1
Wypełnij formularz 

Skontaktujemy się z Tobą
najszybciej jak to możliwe.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder